Başkan solunum cihazından ayrıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından az evvel yapılan açıklamaya göre Başkan Muhittin Böcek, solunum cihazından ayrıldı...

Başkan solunum cihazından ayrıldı!

Başkan solunum cihazından ayrıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Facebook sosyal medya hesabından "Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek'in doktorlarından alınan son bilgilere göre, sağlık durumunu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunuyoruz. #TürkiyeSeninleMuhittinBöcek" denilerek, Başkan Muhittin Böcek'in solunum cihazından ayrıldığı ve tedavisinin sürdüğü belirtildi. 17 Ağustos'tan beri korona tedavisi nedeniyle hastanede tedavi sürecinde olan Başkan'ın kısa zamanda taburcu edilmesi bekleniyor.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği'nden de "Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Muhittin Böcek’in takip ve tedavisi serviste devam etmektedir. Hastamızın genel durumu iyidir. Solunum cihazından ayrılmıştır. Fizik tedavi süreci devam etmektedir. Tıbbın tüm imkanları kullanılarak hastamızın tedavisi yoğun ve eksiksiz bir şekilde sürdürülmektedir" denilerek,  eş zamanlı açıklama yapıldı.

 

 
Ziya Nur SEZEN


Yorum Yap