DÖNÜŞ YAKIN!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in uzun süredir bağlı olduğu solunum cihazından dün ayrıldığı öğrenildi. Başkan’ın yakınlarından alınan bilgiye göre ise Başkan cihazdan birkaç gün önce ayrıldı

DÖNÜŞ YAKIN!

DÖNÜŞ YAKIN!

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği’nden dün yapılan açıklamada “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Muhittin Böcek’in takip ve tedavisi serviste devam etmektedir. Hastamızın genel durumu iyidir. Solunum cihazından ayrılmıştır. Fizik tedavi süreci devam etmektedir. Tıbbın tüm imkanları kullanılarak hastamızın tedavisi yoğun ve eksiksiz bir şekilde sürdürülmektedir” denildi. Başhekimlikle eş zamanlı olarak yapılan Antalya Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarındaki paylaşımda da aynı ifadeler yer aldı.

REKTÖR AÇIKLAMIŞTI

18 Kasım’da Antalya Konsoloslar Platformu tarafından düzenlenen geleneksel yemek toplantısında konuşan Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yakında taburcu olabileceği müjdesini vermişti.

Rektör Özkan, o açıklamasında şunları kaydetmişti: “Başkan Böcek’in tedavisi devam ediyor. Normal olarak besleniyor, rahatlıkla oturabiliyor ve fizik tedavisi yoğun bir şekilde devam ediyor. Başkanımızın durumu yavaş yavaş daha da iyiye gidiyor. Ancak taburcu olmasıyla ilgili net bir süre söz konusu değil, bir hafta ya da on gün sürebilir. Çok uzun bir süreç olmayacağını düşünüyorum.”

 Songül BAŞKAYA 


Yorum Yap