Sözen: 2021’den umutluyuz

Manavgat Belediye Meclisi 2020 yılının son oturumu olan Aralık Ayı Toplantısı’nı Side Ek Hizmet Binası’nda gerçekleştirdi

Sözen: 2021’den umutluyuz

Sözen: 2021’den umutluyuz

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in başkanlık ettiği toplantıda 10 meclis gündem maddesi karara bağlandı. Gündemin 4. Maddesinde kentin en işlek ve ticari etkinliğe sahip olan Barbaros Caddesi’nde belediyenin projelendirdiği “Kentsel Çevre Düzenlemesi” ve menfez yapımının detayları konuşularak oy birliğiyle çalışmalara onay verildi. 

 

2020 ZOR GEÇTİ

Yılın son meclis toplantısının açılış konuşmasını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yaptı. 2020 yılında tüm dünyada ve ülkemizde insanlar açısından zor geçtiğini belirten Başkan Sözen, 2021 yılına yepyeni ve güzel umutlarla girilmesini temenni etti. Sözen, “2020 yılının son belediye meclis toplantısındayız. 2020 yılında tüm dünyamızda ve ülkemizde toplumu umutsuzluğa sevk eden pek çok olumsuz olay yaşandı. Özellikle virüsün yayılımıyla ölümler yaşanıp, insan sağlığı tehdit altına girerken ekonomik sıkıntıların baş göstermesi ve işsizlik gibi sorunlar tüm dünyayı sardı. Bunların dışında depremler, doğal afetler, savaşlar da yaşandı. Tüm bunlara rağmen, 2021 yılından umutluyuz. Bu yıl yaşanan olumsuzlukların 2021 yılında son bulmasını temenni ediyorum.  Bir yerde yaşam varsa orada umut her zaman vardır” dedi.

 

BÖCEK MUTLU ETTİ

Belediyeden verilen bilgiye göre Başkan Sözen, konuşmasında COVİD 19 tedbirleri kapsamında belediyenin aralıksız çalıştığını belirterek İçişleri Bakanlığı genelgeleri doğrultusunda  mesai saatlerinin de 10.00-12.30 ve 13.00-16.00 olarak yeniden düzenlendiğini hatırlattı. Başkan Sözen, koronovirüs nedeniyle hastanede tedavisi süren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in de sağlığının iyiye gittiği haberlerine çok sevindiklerini belirterek, “Muhittin başkanımız 106 gündür hastanede tedavi görüyordu. Başkanımızın paylaştığı son video hepimizi sevindirdi. İnşallah Muhittin Başkanımız çok yakında tamamen iyileşerek görevinin başına dönecek. Tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

 

Haber Merkezi


Yorum Yap