Pizza kuryeleri boş caddede kafa kafaya girdi!

Koronavirüs kısıtlamaları ile birlikte gelen hafta sonu sokağa çıkma yasağı sırasında iki ayrı pizza üreticisinin paket servis yapan kuryeleri, Antalya'nın boş caddelerinde kafa kafaya girdi. İki kuryede yaralanarak hastaneye kaldırıldılar

Pizza kuryeleri boş caddede kafa kafaya girdi!

Pizza kuryeleri boş caddede kafa kafaya girdi!

Antalya'da hafta sonu sokağa çıkma yasağında caddeler tamamen boşalsa da yine de trafik kazası haberleri gelmeye devam ediyor. Pazar günü meydana gelen ve 2 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan trafik kazası görenleri şaşkına çevirdi.

Aydınevler Mahallesi Hasan Ali Yücel Caddesi'nde yaşanan kaza ile ilgili gelen bilgiye göre, Manavgat Anaokulu istikametinden Sorgun Bulvarı istikametine gitmekte olan pizza paket servis elemanı Ahmet Deniz Ardıç’ın kullandığı 07 AHB 975 plakalı motosiklet ile aynı istikamette seyir halindeki bir başka pizzacıda paket servis elemanı olarak çalışan Davut İşlek’in kullandığı 07 AGF 782 plakalı motosiklet ile çarpıştı. 

  Kazada yaralanan Davut İşlek, 112 sağlık ekibinin olay yerindeki müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılırken, diğer sürücü Ahmet Deniz Ardıç ise kendi imkanlarıyla hastaneye gitti. 

 

BOMBOŞ CADDEDE AKIL ALMAZ KAZA!

  Kazada yaralanan motosiklet sürücülerinden kurye Ahmet Deniz Ardıç, servisten dönerken arkasından diğer motosikletin geldiğini gördüğünü belirterek, “Arka arkaya kavşaktaki yaya geçidine yaklaştığımız sırada kavşaktan araç çıkabileceğini düşünerek hızımı kestim. Arkadan gelen motosiklette bana çarptı” dedi.

(İHA)


Yorum Yap