Eski Antalya Valisi Karaloğlu'dan üzücü haber

Antalya'da 2016 yılından 2020 Haziran'a kadar önemli süreçlerde vali olarak görev yapan, 56 yaşındaki Rizeli bürokrat Münir Karaloğlu, koronavirüse yakalandığını açıkladı

Eski Antalya Valisi Karaloğlu'dan üzücü haber

Eski Antalya Valisi Karaloğlu'dan üzücü haber

Eski Antalya Valisi ve şuanda Diyarbakır Valisi olarak görev yapan, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu deneyimli siyasetçi ve devlet adamı Münir Karaloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada son yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayarak tüm vatandaşların koronavirüs kısıtlamalarına uyması konusunda çağrıda bulundu.

Daha önce Karakeçili kaymakam vekilliği; Harran, Çekerek, Reşadiye kaymakamlıkları; Kırklareli Vali yardımcılığı, İçişleri Bakanlığı hukuk müşavirliği, Van Valiliği gibi görevlere getirilmiş olan eski Antalya ve şimdilerde Diyarbakır Valisi olan Münir Karaloğlu, koronavirüs salgınından etkilenen en son isimlerden oldu.

Evli ve iki çocuk babası olan Karaloğlu'nun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Bir takım belirtiler üzerine Pazar günü yaptırdığım Covid19 testim pozitif çıktı. Tedavim evde devam ediyor. Durumum çok şükür iyi. Cenab-ı Hak'tan bütün hastalar için şifa niyaz ediyorum" ifadeleri kullanıldı.

HABER MERKEZİ


Yorum Yap