Büyükşehir'in kuaför TIR'ı Antalya'yı dolaşıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Mobil Kuaför TIR’ı, İbradı ve Gündoğmuş’un mahallelerinde vatandaşa saç kesimi, sakal tıraşı ve kişisel bakım hizmeti verdi

Büyükşehir'in kuaför TIR'ı Antalya'yı dolaşıyor

Büyükşehir'in kuaför TIR'ı Antalya'yı dolaşıyor

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın Mobil Kuaför TIR’ı Antalya’yı karış karış gezmeye, Torosların eteğindeki merkeze uzak mahalle ve yaylalarda hizmeti vatandaşın ayağına götürmeye devam ediyor. 

Kırsal bölgelerde hizmet veren mobil kuaför İbradı’da park etti. 3 gün boyunca İbradı’da başta Ormana olmak üzere mahalleleri karış karış gezen Mobil Kuaför’den genç, yaşlı ve çocuk 97 kişi faydalandı.

 Belediyeden yapılan açıklamaya göre sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde İbradılı vatandaşların saç kesimi ve bakımları yapıldı. Yaşlı bireyler ve çocukların saçları tıraş edildi. Kuaförler tarafından saçları kesilip örülen kadınlar kendilerini özel hissettiren ve ayaklarına gelen hizmetten memnun olduklarını ifade etti.

 

İSTİKAMET GÜNDOĞMUŞ'UN MAHALLELERİ


Mobil Kuaför TIR’ının bir başka durağı ise Gündoğmuş ilçesi oldu. Gündoğmuş'un Serinyaka, Güneycik, Çiçekoluk, Balkaya, Ümütlü, Kayabükü, Ortaköy ve Köprülü mahallelerini ziyaret eden mobil kuaför 166 vatandaşa hizmet verdi. Mahallelerine kadar gelen bu hizmetten son derece memnun olan Gündoğmuş halkı Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti.


HABER MERKEZİ


Yorum Yap