AKP'den Kepez'de İsmail Kökçe için ağaç dikimi

AKP Antalya İl Başkanlığı, koronavirüse bağlı olarak hayatını kaybeden en yaşlı yönetim kurulu üyesi İsmail Kökçe adına Kepez İlçesi'nde bulunan Duacı Mahallesi'nde 250 hektar alanda hatıra ormanı oluşturdu

AKP'den Kepez'de İsmail Kökçe için ağaç dikimi

AKP'den Kepez'de İsmail Kökçe için ağaç dikimi

Koronavirüs salgını nedeniyle yaşamını yitiren 79 yaşındaki AKP yöneticilerinden İsmail Kökçe adına oluşturulan hatıra ormanı için fidan dikimi gerçekleştirildi. Fidan dikim törenine AKP Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Milletvekilleri Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Kemal Çelik, Orman Bölge Müdürü Vedat Dikici, İsmail Kökçe’nin ailesi, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.


AKP'NİN ANTALYA'DAKİ KRİTİK İSİMLERİNDENDİ

AKP Antalya İl Başkanlığı’ndan verilen bilgiye göre Duacı Mahallesi sınırları içerisinde 250 hektar alanda oluşturulan AKP Antalya İl Başkanlığı İsmail Kökçe Hatıra Ormanı’na kızılçam, fıstık çamı ve servi ağaçları dikiliyor. 

Ağaç dikim töreninde konuşan AKP İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, “Partimizin kuruluşundan itibaren il yönetiminde görev yapan İsmail Kökçe Ağabeyimizin hatırasına bu alanı ağaçlandırıyoruz. Son nefesini verene kadar partimize ve ülkemize hizmet etmeyi düşünen İsmail Abimizin hatırasını bu hatıra ormanında yaşatacağız” ifadelerini kullanarak parti üyelerine seslendi.

 İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’ın konuşmasının ardından milletvekilleri ve partililer, hatıra ormanına birer fidan dikerek, can suyu verdiler.


HABER MERKEZİ


Yorum Yap