Jandarma'ya Kızılay'dan 'Altın ödül'

Türk Kızılayı Bölge Müdürü Dr. Tufan Ertop, Kızılay Antalya Şube Başkanı Dr. Erkan Kaya ve beraberindeki heyet Antalya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Başoğlu'nu ziyaret ederek '2020 yılı Kurumsal Kan Bağışçısı Altın Ödülünü' takdim etti

Jandarma'ya Kızılay'dan 'Altın ödül'

Jandarma'ya Kızılay'dan 'Altın ödül'

Antalya İl Jandarma Komutanlığı, Tuğgeneral Mustafa Başoğlu'nun da dahil olduğu askeri personelin bağışçı olması ile bin 550 ünite kanı Türk Kızılayı Antalya Şubesi'ne bağışladı. Kızılay'ın merkezi değerlendirmelerinin sonucunda Komutanlığın gurur verici bir ödüle layık olduğu duyuruldu.

Antalya İl Jandarma Komutanlığı, Türk Kızılayı Bölge Müdürü Dr. Tufan Ertop ve Antalya Şube başkanı Dr. Erkan Kaya tarafından 2020 yılının kurumsal kan bağışçısı Altın Ödülü'ne layık görüldü. 

Ziyaret sonrası yapılan açıklamada halkın hem can güvenliğinin hem de can sağlığının jandarma için önemli olduğu vurgulanırken, "Antalya İl Jandarma Komutanlığı olarak önümüzdeki dönemlerde de insan sağlığı ve saygınlığının korunması hassasiyeti ile fedakarca çalışan KIZILAY’a desteğimizin devam edeceğini kamuoyunun bilgilerine arz ederiz" denildi.

HABER MERKEZİ


Yorum Yap