Manavgatlı işsiz gence 3 gündür ulaşılamıyor!

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 19 Ocak Salı sabahı evden ayrılan gençten 3 gündür haber alınamıyor. 22 yaşındaki evli ve 1 çocuk babası işsiz gencin ailesi, hayatından endişe ettiklerini belirterek görenlerin güvenlik güçlerine haber vermesini istedi

Manavgatlı işsiz gence 3 gündür ulaşılamıyor!

Manavgatlı işsiz gence 3 gündür ulaşılamıyor!

  Edinilen bilgiye göre, Emek Mahallesi Barbaros Caddesi 3011 Sokak’ta eşi ve çocuğuyla birlikte yaşayan 22 yaşındaki Hüseyin Geçin, Salı sabahı saat 05.00 sıralarında evinden ayrıldı. Hüseyin Geçin’den akşama kadar haber alamayan eşi, Cumhuriyet Polis Karakolu’na giderek kayıp başvurusunda bulundu. 

Geçin’den evden ayrılmasının üzerinden 3 gün geçmesine rağmen haber alınamazken telefonla da ulaşılamadı. Hüseyin Geçin’in hayatından endişe ettiğini belirten eşi, bir an önce kendisine ve çocuğuna dönmesini isterken, gören ve yerini bilenlerin insaniyet namına en yakın karakola bildirmesini istedi.

Pandemi öncesinde bir kafe-restoranda nargile satışı yapan Hüseyin Geçin’in koronavirüs yasakları kapsamında nargile satışının yasaklanmasının ardından bir süredir çalışmadığı ve işsizlikten dolayı depresyon yaşadığı gelen bilgiler arasında.

(İHA)


Yorum Yap