Kepez'de intihar eden genç son anda kurtarıldı

Antalya'nın Kepez İlçesi'ne bağlı Gündoğdu Mahallesi'nde genç bir kadın, yaşadığı binanın çatısına çıkarak aşağıya atlamak istedi. Polis ekipleri, intihar teşebbüsünde bulunan kadını son anda kurtardı

Kepez'de intihar eden genç son anda kurtarıldı

Kepez'de intihar eden genç son anda kurtarıldı

Kepez'in Gündoğdu Mahallesi'nde bulunan 2465 Sokak'taki 3 katlı bir apartmanın çatısına çıkan ve intihar etmek isteyen genç bir kadın, film gibi bir kurtarılış ile yaşama tutundu. 

22 Ocak saat 17.00 sularında yaşanan olay sırasında tüm Gündoğdu Mahallesi sakinleri olan biteni heyecanla takip etti. 

Gelen bilgilere göre isminin ne olduğu öğrenilemeyen genç kadın, yaşadığı 3 katlı apartmanın çatısına çıkarak sokaktakilere seslendi ve intihar edeceğini ifade etti. Çevredekiler yaşananları hızla Acil Müdahale Ekiplerine bildirerek destek istediler.

İntihar teşebbüsünde bulunan genç kadını ikna etmek için çabalayan ekipler, genç kadın ile iletişim kurmak için büyük çaba sarf etti. Genç kadının dalgın olduğu bir anda arkadan hızla gelerek kadını yakalayan ekiplerin müdahalesi kameralara yansıdı. 

Genç kadın, sağlık merkezine götürülerek muayene edildi. Mahalleli ise mucize kurtuluşun gerçekleştiren ekipleri alkışladı.

(İHA)


Yorum Yap