Manavgat’tan ALES desteği

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 21 Şubat Pazar günü Antalya’da yapılan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) için Atatürk Kültür Merkezi (AKM) önünden 2 adet ücretsiz otobüs kaldırdı

Manavgat’tan ALES desteği

Manavgat’tan ALES desteği

  Sınava girecek adayların ulaşım sıkıntısı yaşamaması amacıyla hizmete sunulan otobüsler, pazar günü sabah 7.30 da hareket etti.  

Kovid-19 tedbirleri kapsamında 34 öğrenci, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde Antalya’ya hareket etti. Belediyeden verilen bilgiye göre Manavgat Belediyesi çalışanları, adaylara destek ve yardımcı olmak amacıyla otobüste hazır bulundu.

 

ÜCRETSİZ ULAŞIM DESTEĞİ

Sınavlarına gönül rahatlığıyla giren adaylar, ulaşım desteği hizmetinden dolayı Başkan Şükrü Sözen ve ekibine teşekkür etti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’de adayların herhangi bir ulaşım sorunu ile karşılaşmamaları için Manavgat Belediyesi olarak destek verdiklerini belirtti. 

Başkan Sözen, “ Ücretsiz ulaşım desteği ile ALES sınavına girecek olan adayların ulaşım sıkıntısıyla karşı karşıya gelmemesi amacıyla ücretsiz araç imkanımızı paylaştık. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Manavgat Belediyesi, eğitime katkı sağlayacak olan tüm çalışmaları gerçekleştirmeye devam edecektir” dedi.


Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap