Antalya Baraner'e emanet

Memleket Hareketi'nde partileşme aşamasında sona gelinirken Antalya Örgütü Hüseyin Baraner'e emanet edildi. Antalya il Örgütü'nü Baraner kuracak

Antalya Baraner'e emanet

Antalya Baraner'e emanet

    Bugün sabah uçağıyla Ankara'ya giden Hüseyin Baraner ve İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Kurucu Başkanlık  için Ankara'da Hakkı Akalın'dan yetki aldı.

 

    Muharrem İnce öncülüğünde partilileşme çalışması süren Memleket Hareketi'nde çok merak edilen Antalya'nın İl Başkanı belli oldu.

 

    Çok sayıda kişinin adı geçerken Ankara, Antalya için Baraner'i seçti. Kurucu Üye olan Baraner, Muharrem İnce ile ilk günden beri il il gezen ve destek olan ekipte.

 

    Yurtdışında da farklı görevler alması beklenen Baraner'in Antalya'da sürükleyici bir isim olması bekleniyor. 

 

TURİZM KENTİNE TURİZMCİ BAŞKAN

    Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı olarak önemli oranda destek yakalayan ve AKP iktidarına karşı daha etkili bir muhalefet yürütmek adına Memleket Hareketi’ni kurarak hareketin partileşmesi sürecinde sona gelen Muharrem İnce’nin önümüzdeki günlerde duyuracağı partisinin İl Yöneticileri tek tek belli olmaya başladı.

 

    Tüm siyasal partiler için kilit konumda öneme sahip olan illerden Antalya’da siyasi hareketlilik hızlanırken, Memleket Hareketi’nin Antalya İl Başkanı olarak kentin en önemli turizmcilerinden Hüseyin Baraner’in seçilmesi dikkat çekti.

 

    Muharrem İnce’nin kurucusu olduğu yeni partinin ismi ve logosu da dahil olmak üzere önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacağı da gelen bilgiler arasında. Memleket Hareketi’nden yapılan açıklamada “Bu hareket gücünü de finansmanını da yönünü de milletten alacaktır” denildi.


Ziya Nur Sezen


Yorum Yap