Kepez için gönüllü seferberlik

Kepez Belediyesi ve Antalya Gönüllüleri işbirliğiyle Masa Dağı’nda 2 saat süren çevre temizliğinde, 11 torba cam şişe olmak üzere 41 torba çöp toplandı

Kepez için gönüllü seferberlik

Kepez için gönüllü seferberlik

    Temiz bir çevre için kentin her noktasında gönüllülük esasıyla sürdürdükleri çöp toplama faaliyetleri ile tanınan çevre kahramanı Antalya Gönüllüleri, Masa Dağı’nda çevre temizliği yaptı. Kepez Belediyesi’nden verilen bilgiye göre Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün de destek verdiği çevre temizliğine 10 gönüllü katıldı. Eldiven takarak,  yanlarına çöp poşeti alan gönüllüler, bölgeyi karış karış gezerek çöpten temizledi. Masa Dağı’nda 2 saat süren çevre temizliğinde 11 torbası cam şişe olmak üzere 41 torba çöp toplandı.
DOĞAYI KİRLETMEYİN

    Yerinde ayrıştırılan çöpler,  Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine teslim edilerek, ‘Sıfır Atık’ projesi kapsamında geri dönüşüme kazandırıldı. Masa Dağı’nda çevre temizliği yapan gönüllüler, gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak için, doğanın kirletilmemesini ve çöplerin geri dönüşüme kazandırılmasını istediler.

Akdeniz Gerçek Haber Merkezi

 

 

 


Yorum Yap