CHP’de gençlik karıştı

CHP Antalya İl Gençlik Kolları, Kepez İlçe Gençlik Kolları’nı görevden aldı. Görevden alınan Başkan Akın Kaymak, sosyal medyadan açıklama yaptı

CHP’de gençlik karıştı

CHP’de gençlik karıştı

“İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın; bizleri, Kepez Gençlik Kolları Yönetimini görevden aldığını 08.04.2021 tarih ve 2021/3 sayılı yazısı ile öğrenmiş bulunuyoruz.


1 Mart 2020 CHP Kepez İlçe Gençlik Kolları Kongresi'nde örgütümüzün büyük desteği ve iradesi ile göreve gelmiş, mahallesinde, semtinde, her sokağında izimiz olan Kepez'de çalışmaya başlamıştık.


Parti içinde kongrede yarıştığımız diğer aday arkadaşlarımız ile birlikte; barışın, kardeşliğin, dayanışmanın yaratılmasını sağlayarak ilçemizde en büyük adımı atmıştık.

Söz verdiğimiz projeleri, pandemi koşulları içerisinde olabilecek en verimli bir şekilde gerçekleştirmeye çalıştık.

Kepez tarihinin en kalabalık adaylı ve yüksek katılımlı seçiminde 165 Üyemizin oyuyla biz kazandık. 

Sandıkla göreve gelmiş bir yönetimin, Partimizin diktatörlüğe karşı emin adımlarla iktidara yürüdüğü bugünlerde, İl Gençlik Kolları Yönetimi tarafından görevden alınmasını anlamakta zorlanıyoruz. 

Seçildikleri günden bugüne, Kepez'de ikamet etmesine rağmen İlçe Binamıza adım dahi atmayan Gençlik Kolları Yöneticileri, çalışmak için bir telefon bile açmadan, uyarı yapmadan, uyumsuz bir çalışma yürüttüğümüzü öne sürüyor.

Partimizin iktidarı için gece gündüz çalışan, ter döken; TEK ADAM REJİMİNE KARŞI PARTİMİZİN İKTİDARINDAN BAŞKA BEKLENTİSİ OLMAYAN Kepez Gençliği, alınan bu hukuksuz ve siyasi karara karşı sonuna kadar mücadele edecektir.


Bu olay karşılıksız Parti sevgisi ile koltuk sevdasının mücadelesidir. 

Kepez Gençliği bu mücadelede Partimizin tarihine yakışır şekilde ÜLKE, CUMHURİYET ve PARTİ SEVGİSİNİ son neferine kadar savunacaktır. 


Kepez'deki barış ortamını bozan, leke süren bu karar bir an önce geri çekilmeli ve Partimiz kamuoyunda gerginliklerle anılmamalıdır.


BİZ HİKAYEMİZİ YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ!


Antalya'da tek yaptığı etkinlik Kepez Gençlik Kolları'nı görevden almak olarak tarihe geçecek bir yönetme anlayışı ile mücadelemiz bugün yeniden başlıyor; emeğimizi, hakkımızı, demokrasiye olan inancımız ve sandıktan aldığımız güçle kimseye yedirmeyeceğiz!

#EmeğimiziYedirmeyeceğiz!”

Akdeniz Gerçek Haber Yorum Yap