Küçük kızın önünde kaza kavgası

Antalya’da motosikletle bir otomobilin karıştığı trafik kazası sonrası taraflar sokak ortasında birbirine girdi. Küçük yaştaki bir kızın kavgayı ayırmaya çalışması ve yaşadığı korku cep telefonu kamerasına yansıdı

Küçük kızın önünde kaza kavgası

Küçük kızın önünde kaza kavgası

       Olay, bu sabah saatlerinde Kepez ilçesi Kuzeyyaka Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otomobil ve motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen maddi hasarlı trafik kazası sonrasında sözlü tartışma çıktı. İddiaya göre motosiklet sürücüsü, otomobilin yere düşen plakasını vermek istemedi. Sürücülerin tartışmasına otomobilden inen bir kadının karışmasıyla ortam gerildi ve taraflar arasında tekmeli yumruklu kavga başladı.

  

AĞLAYARAK KAVGAYI AYIRMAYA ÇALIŞTI


       Tüm bu anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken, otomobilden inen küçük yaştaki bir kızın yaşadığı korku da görüntülere yansıdı. Küçük ağlayarak kavgayı ayırmaya çalıştı. Öfkeli grubun kavgası devam ederken, çevredeki birçok sürücünün ve vatandaşların kavgayı izlediği görüldü.

      Görüntülerin sonunda ise kucağında çocuğuyla gelen bir vatandaşın araya girerek tarafları sakinleştirdiği görüldü. (İHA) 


Yorum Yap