Esnafımızı, Antalya’mızı koruyalım!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Antalya Valisi Ersin Yazıcı’nın Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere yardım alışverişlerinin yerel işletmelerden yapılması çağrısına destek olunması gerektiğini belirtti. Çetin “Tüm hemşehrilerimize alışverişlerini yerel işletmelerden yapmaları çağrısında bulunuyoruz” dedi

Esnafımızı, Antalya’mızı koruyalım!

Esnafımızı, Antalya’mızı koruyalım!

Antalya Valisi Ersin Yazıcı tarafından “Alışverişimizi esnaftan yapalım, esnafımıza sahip çıkalım” çağrısıyla başlatılan ihtiyaç sahipleri için yapılacak alışverişlerin yerel firma ve esnaftan yapılmasına ATSO Başkanı Davut Çetin’den destek geldi.

HEMŞEHRİNİ KORU, ANTALYAMIZI KORU!

Başkan Davut Çetin, Vali Ersin Yazıcı’nın çağrısının pandemi nedeniyle zor günler geçiren yerel işletme sahipleri için önemli olduğunu vurguladı. Çetin “Pandemi sürecinde yerel işletmelerimiz için Odamızın çağrısıyla Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Antalya Ticaret Borsası, Batı Akdeniz Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu ile tüm SİAD’larla birlikte ‘Haydi Antalya, Alışverişlerinde Yerel İşletmeleri Tercih Et. Hemşehrini Koru, Ticareti Koru, Antalya’mızı Koru’ kampanyasını düzenledik.

Şimdi de Valimiz Ersin Yazıcı tarafından başlatılan Ramazan ayı vesilesiyle ihtiyaç sahipleri için yapılacak ayni yardımları (gıda kolisi, giyim vb.) hazırlarken yerel işletmelerin tercih edilmesi önerisine ATSO olarak destek veriyoruz. Bu çağrı paranın Antalya ekonomisi içinde kalması ve yerel ticaretin desteklenmesi için oldukça önemlidir. Tüm hemşehrilerimize alışverişlerini yerel işletmelerden yapmaları çağrısında bulunuyoruz” dedi.

Haber Merkezi


Yorum Yap