Özel Günler
reklam

TDP’de kongre rüzgârı

Büyük kurultay için geri sayım yapan Antalya Türkiye Değişim Partisi’nde (TDP) Aksu ve Muratpaşa’dan sonra Konyaaltı ve Alanya ilçe kongreleri de tamamlandı

TDP’de kongre rüzgârı

TDP’de kongre rüzgârı

     Türkiye Değişim Partisi’nin Ağustos sonu veya Eylül başında yapılması planlanan büyük kurultayı için geri sayım başladı. Antalya TDP’de ilçe kongreleri hızla sürüyor. Muratpaşa ve Aksu’dan sonra dün de Konyaaltı ile Alanya ilçeleri kongrelerini tamamladı. TDP Antalya İl binasında yapılan Konyaaltı 1’inci Olağan Kongresi’nde atamayla göreve getirilen Bekir Taşkan, delegelerin tamamının oyunu alarak başkanlığa seçildi. Başkan Bekir Taşkan oylama öncesi yaptığı konuşmada Türkiye Değişim Partisi’nin gerçekleştireceği değişimlerle Türkiye’nin makûs talihini değiştireceğini söyledi. Taşkan, “Bu sürece biz de Konyaaltın’dan katkı sağlayacağız” dedi.

 

‘GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR’

    TDP Alanya İlçe 1’inci Olağan Kongresi ise Alanya İlçe binasında yapıldı. ATDP Antalya İl Başkanı Arman Karadağ’ında katıldığı kongrede konuşan Başkan Ercan Tüysüzoğlu, Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün Türkiye’yi içinde bulunduğu açmazdan çıkaracak tek lider olduğuna dikkat çekerek, “Liderimizin engin tecrübesi ve teşkilatlarımızın yüksek gayretiyle Türkiye’de değişim gerçekleşecek. Ve bu değişim ülkemize refah, barış, mutluluk getirecek” diye konuştu. TDP Antalya İl Başkanı Arman Karadağ da konuşmasında, ilçe kongrelerinin hızla tamamlandığını belirterek, “TDP gümbür gümbür geliyor. Değişimin önünde kimse duramaz” dedi.

 

    Konuşmaların adından yapılan oylamada delegelerin tümünün oyunu alan Ercan Tüysüzoğlu başkanlığa seçildi.

 

Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap