Özel Günler
reklam

Kemer Meclisi Olağanüstü toplandı

Kemer Belediyesi Olağanüstü Meclisi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya geçtiğimiz günlerde meclis üyeliğinden istifa eden Aslı Bayar Ulukapı’nın yerine göreve gelen Recep Yılmaz da ilk kez katılırken, mazeretli olan Semih Özdemir ve Ahmet Can ise toplantıya katılmadı

Kemer Meclisi Olağanüstü toplandı

Kemer Meclisi Olağanüstü toplandı

    Kemer Belediyesi Olağanüstü Meclisi açılış ve yoklama ile başlayan toplantı bir önceki toplantıda alınan karar özetlerinin okunması ile devam etti. Ardından Belediye Meclisinin 07/07/2021 tarih ve 75 sayılı kararının içeriğinde bazı düzeltmelerin yapılması konusu görüşüldü.


    Meclis, geçen mecliste yapılan oylamada, Kemer Belediyesi’ne ait iş yerlerinde açık olan işyerleri için ilk altı ayda % 25, kapalı olan işyerleri için ilk ayda % 30 kira indirimi yapılması için karar almıştı.


    Yeni düzeltme ile birlikte, alınan kararla geçen ay açık olan işyerleri için % 25 olarak yapılan indirim % 50 ve kapalı iş yerleri için de indirim % 60 olarak düzeltildi ve oy birliği ile kabul edildi. Toplantı dilek, temenniler ile son buldu.


    Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap