Özel Günler
reklam

‘Benzin istasyonu ipoteğini kaldıracağız’

Antalyaspor Kulübü Derneği’nde yapılan tüzük tadilatıyla birlikte kırmızı beyazlıların sabit gelir kaynağı olan benzin istasyonunun ipotek edilmesi, sert tepkilere neden oldu

‘Benzin istasyonu ipoteğini kaldıracağız’

‘Benzin istasyonu ipoteğini kaldıracağız’

    Antalyaspor Kulüp Başkanı Aziz Çetin, Akreplerin sabit gelir kaynağı olan benzin istasyonunun ipotek edilmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Emin Hesapçıoğlu ve Mustafa Yılmaz’ın bu konuyla ilgili olarak karar aldığını ifade eden Çetin şöyle konuştu:


    “Bizim kredi limitimiz yok. İstanbul takımları ve Trabzonspor’un limiti var ama bizim yok. Biz kulübü iyi yönetsek bile her yıl eksi 20 milyon TL yazıyor. Bunu sıfırlarsak çok başarılıyız. Oyuncu satarsak işler değişir. 34 milyon TL kredi çekme limitimiz var. Biz bu limiti 100 milyon TL’ye çıkarmak istiyoruz. 


    Ben başkan olmadan önce Emin Hesapçıoğlu ve Mustafa Yılmaz, benzin istasyonunun ipotek verileceğini konuşup protokol yapmışlar. Bütün kulüpler ipotek veriyor. Keşke daha fazla malımız olsa da daha çok kullansak. Çektiğimiz krediyi ödeyip, benzin istasyonunun ipoteğini de kaldıracağız.”


    Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap