MHP’li Durgun’dan ‘nezaketsiz’ paylaşım

Elmalı’da gerçekleşecek Tarihi Yeşilyayla Güreşleri yaklaşırken Elmalı Belediyesi’nin İYİ Partili Başkanı Halil Öztürk’ün MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun ile paylaştığı fotoğraflar tartışma yarattı

MHP’li Durgun’dan ‘nezaketsiz’ paylaşım

MHP’li Durgun’dan ‘nezaketsiz’ paylaşım

    İYİ Parti’den aday olarak Elmalı Belediyesi Başkanı olarak seçilen Halil Öztürk, çeşitli siyasilere gönderdiği Yeşilyayla Güreşleri etkinlikleri davetiyesi sırasında çekindiği fotoğrafları, kişilerin siyasi görüşlerini ayırt etmeksizin paylaşmayı sürdürürken MHP’li İl Başkanı Hilmi Durgun’a götürdüğü davetiyenin Durgun tarafından sıradan bir vatandaş gibi paylaşması sosyal medyada ‘nezaketsizlik’ olarak değerlendirilerek büyük tepki topladı.


    İYİ Partili Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun’a yaptığı ziyareti tüm ayrıntılarıyla ve ‘sevinçle’ paylaşması sonrasında ziyarete ilişkin bir paylaşım da MHP’li Durgun’dan geldi. Ancak ayrım da tam burada başladı. MHP İl Başkanı Durgun bu ziyareti sokaktan geçen bir vatandaşın kendisini ziyaretiymiş gibi isimsiz ve unvansız olarak paylaşması büyük tepki çekti. Konuyla ilgili Başkan Öztürk’ten ise herhangi bir yorum gelmedi.


Yorum Yap