reklam

‘Bu iktidar gidici’

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, ülkeyi yönetemeyen AKP iktidarının artık sonunun yaklaştığını iddia etti. Başaran, Antalya’da İYİ Parti’ye olan desteğin çığ gibi büyüdüğünü de kaydetti

‘Bu iktidar gidici’

‘Bu iktidar gidici’

    İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, 19 yıllık AKP iktidarının ülkeyi yaşanamaz hale getirdiğini belirterek önemli açıklamalarda bulundu: “Artık bunlar son çırpınışlar. Ülkeye yaşattıkları bu kadar sıkıntıdan sonda ağızlarıyla kuş tutsalar bile vatandaşın desteğini alamazlar” diye konuştu. İYİ Parti İl Başkanı olarak, sürekli vatandaşla iç içe olduğunu ve Antalya’nın tüm ilçelerini Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar köylerine varıncaya kadar tek tek ziyaret ettiğini kaydeden Başaran, “Köylüsünden işçisine, memurundan esnafına kadar bütün vatandaşlarımız tepkili. Hepsi adeta ağız birliği etmişçesine ülkenin iyi yönetilemediğinden dert yanıyor. Vatandaş bize ‘gelin ülkeyi bunların elinden kurtarın’ diye dert yanıyor.”

 

DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

    Antalya’da İYİ Parti’ye olan desteğin çığ gibi büyüdüğünü de hatırlatan Başkan Başaran şöyle konuştu: 

    “Gittiğimiz her yerde, vatandaşlarımızın ilgi ve alakasıyla karşılaşıyoruz. Önceden çok istese de ‘başımıza bir şey gelir’ korkusuyla bizlerle konuşmaktan kaçınan insanlarımız, artık ‘bizi de İYİ Parti’ye üye yapın. Meral Akşener’e güveniyoruz. Ülkeyi ona emanet edelim’ demeye başladı. Açıkçası bizler de vatandaşlarımızın bu desteğine layık olabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Tüm teşkilatımızla birlikte sahadayız. Vatandaşlarımızın sıkıntılarına elimizden geldiğince çare olmaya çalışıyoruz. Ben inanıyorum ki; Genel Başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde vatandaşlarımızın desteğiyle ülkeyi AKP iktidarından kurtaracağız.”

 

    Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap