reklam

Sarıgül'ün partisi seçime hazırlanıyor

Partilerinin Ankara’da yapılan 1. Olağan Genel Kurultay’ına katılan TDP Antalya İl Delegasyonu kente ‘İktidar’ parolasıyla döndü. İl Başkanı Karadağ, “Artık seçime katılma hakkı kazanmış bir parti olarak sahaya iniyoruz” dedi

Sarıgül'ün partisi seçime hazırlanıyor

Sarıgül'ün partisi seçime hazırlanıyor

    Yaklaşık 9 ay önce Türkiye siyasi hayatına katılan Türkiye Değişim Partisi’nin (TDP) 1’inci Olağan Genel Kurultay’ı geride bıraktığımız Pazar günü Ankara’da gerçekleştirildi. Kurucu başkan Mustafa Sarıgül’ün tüm delegelerin oyunu alarak genel başkan seçildiği kurultaya katılan Antalya delegasyonu dün kente döndü.     TDP Antalya İl Başkanı Arman Karadağ, Ankara Ticaret Odası (ATO) Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılan kurultayın iktidar yürüyüşünün ilk adımı olduğunu söyledi. ATO Fuar ve Kongre Merkezi’nin delege ve partililerce hınca hınç dolduğuna dikkat çeken Karadağ, “Tüm Türkiye TDP’nin ayak seslerini duydu. Genel Başkanımız sayın Mustafa Sarıgül’ün dediği gibi artık ampüllerin değişme vakti geldi” ifadesini kullandı.

 

‘HİZMET SEVDALILARIYIZ’

    TDP Antalya’dan 32 delege ile genel kurultaya katıldıklarını dile getiren Karadağ şöyle konuştu:     "Coşku ile gittik ve coşkumuz, heyecanımız kat be kat artarak geri döndük. Artık yapılacak ilk seçime katılma hakkı kazanmış bir partinin neferleri olarak sahada olacağız. Esnafa, köylüye, memura, işçiye tüm halkımıza Türkiye’nin yeni bir döneme girdiğini anlatacağız. Ülkemizi refaha götürecek, huzura götürecek köklü değişimlerin müjdesini vereceğiz.     Türkiye Değişim Partisi’nin bu ülkenin sorunlarını kökten çözecek tek parti olduğunu aktaracağız. Genel Başkanımız sayın Mustafa Sarıgül, kurultayda yaptığı muhteşem konuşması ile tüm ülkenin yüreğine su serperken makam değil hizmet sevdası olduğunu bir kere daha herkese haykırdı. Bizler de onun takipçileri olarak makamların değil davamızın, millete, memlekete hizmetin sevdalıları olacağız.”

 

    Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap