Kemer’de destek eğitimine devam

Kemer Belediyesi’nin eğitime kazandırdığı Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezinde üniversiteye hazırlanan öğrenciler eğitime başladı

Kemer’de destek eğitimine devam

Kemer’de destek eğitimine devam

    Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, uzman öğretmenler tarafından verilen ücretsiz eğitimlerde üniversiteye hazırlanan öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Topaloğlu, üniversiteye hazırlık süreçlerinde tüm öğrencilere başarılar diledi. Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Topaloğlu, kurs merkezinde şu anda 260 öğrenci olduğunu belirterek, öğrencilerin haftada 35 saat ders alacağını söyledi.


    Topaloğlu, gelecek hafta kurs merkezinde eğitim alan öğrencilerin kitapları ve yaprak testlerinin de kendilerine ücretsiz olarak verileceğini ifade ederek, “Kurs merkezinde yapılan deneme sınavları optik okuyucu sistemiyle anında okunarak hem öğrencilere hem de velilerine bilgi veriliyor. Geçen sene burada iyi bir başarı yakaladık. Bu başarıyı daha fazla yukarıya çıkarmak istiyoruz. Eğitimli bir gençlik istiyoruz. Kemer Belediyesi olarak iki senedir öğrencilere ücretsiz olarak eğitim veriyoruz. Üniversiteyi kazanan çocuklarımıza burs imkanını da hazırladık. Eğitime tüm desteğimizi vermeye devam ediyoruz.” diye konuştu.


    Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap