‘Basın en önemli destekçimiz’

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen İdris Taş ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul ederek yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundu

‘Basın en önemli destekçimiz’

‘Basın en önemli destekçimiz’

    Vali Ersin Yazıcı, Antalya Gazeteciler Cemiyetinin 18inci Genel Kurulunda başkanlığa seçilen İdris Taş ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. Seçim sonucunun ve yeni görevinin kendisine ve Antalya basınına hayırlı olması dileklerinde bulunan Vali Yazıcı, görevinde başarılar diledi. 


    Ziyarette Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Taş, yönetim kuruluna yeni seçilen üyeleri tanıtarak cemiyetin çalışmaları hakkında Vali Yazıcı’ya bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Yazıcı, Antalyanın büyük bir şehir olarak hedeflerinin olduğunu ve bu hedeflerin gerçekleşmesi ve dünyaya duyurulması noktasında basının en önemli destekçileri olduğunu dile getirdi.

‘ŞEHRİN BAŞARISINDA BASININ ROLÜ BÜYÜK’

    Antalyanın tanıtımı ve bilinirliğinin artması noktasında basına büyük rol düştüğünü belirten Vali Yazıcı; Antalyamız önemli bir turizm şehri. Ülkemizin dünyaya açılan penceresi. Denizi, kumu, güneşi, doğal güzellikleri ve tarihi ile Akdenizin en önemli turizm merkezlerinin başında gelmekte. Bu güzel şehrimizin yerli ve yabancı turistlere tanıtılmasında, buradaki projelerimizin duyurulmasında basınımız daima yanımızda yer alıyor. Antalyamızda, turizm sektörü başta olmak üzere, tüm sektörlerin başarıya ulaşmasında ve bu başarının da ülkemiz ekonomisine olumlu yönde yansımasında, basın çalışanlarımızın katkısı çok büyüktür” dedi.

    Antalya Gazeteciler Cemiyetinin 5’inci Başkanı olarak seçilen İdris Taş, iyi dilekleri için Vali Yazıcı’ya teşekkür ederek Antalyanın daha ileriye gitmesi için yapılacak tüm projelere destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

    Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap