İYİ Parti 4’üncü yaşını kutluyor

İYİ Parti’nin kuruluşunun 4. Yılı dolayısıyla basın açıklaması yapan Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, milletin tek umudunun Meral Akşener ve İYİ Parti olduğunu söyledi

İYİ Parti 4’üncü yaşını kutluyor

İYİ Parti 4’üncü yaşını kutluyor

    Omuz omuza vererek kısa sürede önemli mesafeler kat ettiklerini vurgulayan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, “İktidara yürüyoruz” dedi. Başkan Başaran, “Ülkemize olan bağlılığımız, kararlılığımız ve milletimizin gösterdiği teveccüh ile Geleceğin Türkiye’si için yolculuğumuz devam ediyor. 4. yılımız kutlu olsun. Bu İYİ düşüncelerimizin ışığında diyoruz ki; Antalya İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak” dedi.


“İDEALLERİMİZİN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ”

    “Bugün İYİ Parti 4. yaşını kutluyor” diyen Başkan Başaran, konuşmasına şöyle devam etti: “İYİ Parti'nin her tuğlasında, TÜRK milliyetçiliğinin umudu, TÜRK milletinin kudreti, TÜRK olmanın onuru, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş değerlerine ve Atatürk ilke inkılaplarına bağlılığı var. Umutlarımızın, hayallerimizin ve ideallerimizin önünde kimse duramaz, duramayacak. Halkımız artık umutsuz değildir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğinde gönlü İYİ, yüreği İYİ, davası İYİ, niyeti İYİ insanlar olarak, 25 Ekim 2017'de İYİ Parti'yi kurduk.”

“PARTİMİZİ EMEKLE KURDUK”

    “Biz İYİ Partiyi kuranlar, makam mevki değil, millet sevdasına gönül verenlerle, koltuk değil memleket davasına baş koyanlarla, ne emeklerle ne bedellerle kurduk partimizi. Çok şeyden fedakarlık ettik, pes etmedik. Mahalle mahalle, köy köy gezip, esnaf, çiftçi, işçi ile iletişimde kalıp elimizden geleni yapmaya çalıştık. ‘Olmaz’ demedik hep gayret gösterdik. Mücadelemiz, kararlılığımız ve irademiz ortak bir hedefe kilitlenmiştir. Zaman zaman farklı değerlendirme, yöntem ve düşüncelerimiz olabilir, bu doğaldır. Ama insanlarımızı geçmiş siyasi tercihleri ile yargılamıyoruz.”

“DOĞRUNUN SESİ OLACAĞIZ”

    Başaran açıklamasının devamında, “Ahlaklı siyaset yaparak, hakkaniyet ve vicdan terazisini ön planda tutuyoruz. Bu nedenle bizler İYİ Parti’deyiz, İYİ Parti'liyiz. Allah’ın izniyle bu hassasiyetleri nefesimiz yettiğince sürdüreceğiz, her zaman gerçeğin ve doğrunun sesi olacağız. Halkımız İYİ Parti’nin siyaset hayatına girmesi ile daha rahat nefes almakta ve geleceğe dair umutları yeşermiştir. Bugün, ülkemize olan bağlılığımız, kararlılığımız ve milletimizin gösterdiği teveccüh ile Geleceğin Türkiye’si için yolculuğumuz devam ediyor. 4. yılımız kutlu olsun. Bu İYİ düşüncelerimizin ışığında diyoruz ki; Antalya İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak” ifadelerini kullandı.

 

Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap