reklam

Diş hekimlerine karanfilli kutlama

Belediye Sağlık Merkezi’ndeki diş hekimlerinin ‘Dünya Diş Hekimliği Günü’nü kırmızı karanfillerle kutlayan Başkan Tütüncü, “Sağlık merkezimiz bugün bir marka haline geldiyse bunda sizlerin çok büyük katkıları var” dedi

Diş hekimlerine karanfilli kutlama

Diş hekimlerine karanfilli kutlama

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 22 Kasım Dünya Diş Hekimliği Günü dolayısıyla Belediye Sağlık Merkezi’nde görev yapan diş hekimlerini ziyaret etti. Başkan Tütüncü’ye ziyareti sırasında Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri Fatma Tutan, Adem Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Özsoy eşlik etti.  Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde görevli hekimleri tek tek gezen Başkan Tütüncü, günlerini kutlayarak kırmızı karanfil verdi.  

 

“İSMİMİZİ YÜCELTİYORSUNUZ”

Diş hekimlerine görevlerinde başarılar dileyen Başkan Tütüncü, “Diş hekimliği gününüzü tebrik ediyorum. Verdiğiniz hizmetler halkımız tarafından büyük memnuniyetle karşılanıyor. Hem belediyemizin hem de sağlık merkezimizin ismini yüceltiyorsunuz. Bugün buralar bir marka haline geldiyse sizlerin çok büyük katkıları var. Biz de günü vesile bilerek ellerimize çiçekleri alarak sizlere geldik” dedi. 

Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde görevli yardımcı personeli de ziyaret eden Başkan Tütüncü, “Sizlerin de gayretlerine emeklerine çok teşekkürler. Belediye sağlık merkezimiz bugün bir markaysa o sizin omuzlarınızda yükseldi, sizin emeklerinizle yükseldi” ifadelerini kullandı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hasta ve hasta yakınlarıyla da sohbet ederek, sağlık merkezindeki hizmetten memnun olup olmadıkları sordu. Hasta ve hasta yakınları ise sağlık merkezindeki hizmetten çok memnun olduklarını dile getirerek, Başkan Tütüncü’ye teşekkür etti. Sağlık merkezindeki ziyaretin ardından Tütüncü, ‘Gezici Sağlık Merkezi TIR’ını Kaş’a uğurladı.

Haber Merkezi


Yorum Yap