İYİ Kİ MURATPAŞALI’YIZ

Kuruluşunun ilk zamanlarında sportif başarılarıyla dünya dördüncülüğü bile elde eden, akademik başarının yanında sportif ve sanatsal yeteneklerin keşfedilip gelişmesine yönelik emek harcayan Muratpaşa Lisesi’nin geçmiş idarecileri, öğretmenleri ve mezunları buluştu

İYİ Kİ MURATPAŞALI’YIZ

İYİ Kİ MURATPAŞALI’YIZ

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi’nde 1994’te kurulan ve bugüne kadar binlerce öğrenci mezun eden Muratpaşa Lisesi’nin öğretmenleri ve mezunları kahvaltıda buluştu. Antalya Atatürk Parkı’ndaki bir işletmede gerçekleşen kahvaltıya yaklaşık 50 kişi katıldı.


Muratpaşa Lisesi’nde Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı gibi idari kadrolarda görev alan veya öğretmenlik yapmış Mehmet Aydın, Eser Erkış, Alaattin Boncuk, Ömer Durna, Fatma Çandır, Nuray Can, Cemil Ulusoy, Abdullah Çebi, Havva Nuray Günal ile çok sayıda mezun hasret giderdi. Geçtiğimiz hafta içinde kutlanan Öğretmenler Günü’nün de anısına öğretmenlerine pasta sürprizi yapan mezunlar, önümüzdeki buluşmayı okullarında yapmayı planladı.

Muratpaşa Lisesi’nin sevilen Okul Müdürü Mehmet Aydın ile mezunlardan Alev Özdemir’in organize ettiği buluşma pasta kesimi ile sona erdi. Öğretmenlerin ve mezunların duygusal anlar yaşadığı buluşmada ileriye dönük planlar ve fikirler de konuşuldu.

    

    Nizamettin ÖZMEN


Yorum Yap