Başkan Genç ‘NUTUK’ okudu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya’da Hedeflenen Eğitime Nitelik Kazandırma (AHENK) Projesi kapsamında Mustafa Ayten Aydın Anadolu Lisesi’nde ‘Okuma Saati’ etkinliğine katıldı. Başkan Genç, “En iyi yol gösterici” dediği ‘Nutuk’ kitabını okurken, öğrencilere hayat boyu okumaları tavsiyesinde bulundu

Başkan Genç ‘NUTUK’ okudu

Başkan Genç ‘NUTUK’ okudu

Antalya’da ilkokul, ortaokul ve liselerde yürütülecek eğitim öğretim faaliyetlerini planlamak ve bu kapsamda eğitimde nitelik ve kaliteyi arttırmak amacıyla başlatılan AHENK Projesi kapsamında okuma saati etkinliğine katılan Turgay Genç, lise öğrencileriyle birlikte ‘Nutuk’ kitabını okudu. Başkan Genç, öğrencilere altın niteliğinde öğütler verdi.

 

AHENK PROJESİ İÇİN TEŞEKKÜR

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Valisi Ersin Yazıcı öncülüğünde gerçekleşen AHENK projesinde emeği olan okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Öğrencilere Atatürk’ün izinde, bilinçli, sürekli okuyan, yaşam boyu öğrenen-öğreten bireyler olmaları gerektiğini söyleyen Genç, “Sizler, ülkenin geleceği olan genç nesilsiniz. Üreten, gelişen ve her zaman okuyan insanlar olmalısınız” diye konuştu.

Haber Merkezi


Yorum Yap