Çevre ödüllerine başvurular başlıyor

Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2021” için başvurular başlıyor.

 Çevre ödüllerine başvurular başlıyor

Çevre ödüllerine başvurular başlıyor

Bu yıl 24.’sü gerçekleştirilecek olan “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri–2021” için başvurular 08 Aralık 2021 tarihinde başlıyor. Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Çevre Hizmet Ödülleri her yıl Türkiye, Antalya ve Akdeniz Üniversitesi ölçeklerinin yanı sıra Bilim Onur, Bilim Hizmet, Bilim Teşvik ve Özel Ödül kategorilerinde çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşlara verilmektedir.

 

YARIN BAŞLIYOR

Çevre koruma ve çevre değerlerine sahip çıkma misyonu ile 1997 yılından beri verilen ödüllerle Akdeniz Ünivesitesi, çevre değerlerini koruyup geliştirmenin en etkin yolunun iyiyi ödüllendirme olduğu düşüncesi ile en iyi örnekleri ön plana çıkararak bu konudaki farkındalığın artmasını amaçlıyor. Başvuru için çevre ve ekoloji değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşların çalışmaları hakkında hazırlanacak öneri dosyalarının Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne ulaştırılması gerekiyor. 8 Aralık’ta başlayan başvurular için öneri dosyaları posta ya da e-posta yoluyla 26 Aralık 2021 Cuma gününe kadar ulaştırılabilir.

Haber Merkezi


Yorum Yap