Kadınların fotoğraf tepkisi

Kongrede, İl Kadın Kolları yönetiminin yaptığı çalışmalar faaliyet raporu adı altında dağıtılan kitapçıkta yer alırken, parti müziklerinin de eşlik ettiği slayt gösteride yer alan fotoğraflarda kendilerini göremeyen partili kadınlar adına bir kadın kalkar

Kadınların fotoğraf tepkisi

Kadınların fotoğraf tepkisi

CHP İl Kadın Kolları 8 yıl aradan sonra seçime gitti. Demokratik bir ortamda yapılan seçimlerde, partinin üyesi olan kadınlardan bir tepki geldi. Kongrede, İl Kadın Kolları yönetiminin yaptığı çalışmalar faaliyet raporu adı altında dağıtılan kitapçıkta yer alırken, parti müziklerinin de eşlik ettiği slayt gösteride yer alan fotoğraflarda kendilerini göremeyen partili kadınlar adına bir kadın kalkarak bu tepkisini dile getirdi.

 
Seçimlerde, referandumda gece-gündüz çalışan partili kadınlar hazırlanan kitapçık ve barkovizyon gösterisi sırasında geçen fotoğraflarda, sadece partinin kadın kolları yönetimini değil, kendilerini de görmek istediklerine dikkat çektiler. Bu uyarı üzerine divan başkanı konuya el atarak, topu il yönetimine attı. Divan başkanı, il yönetimine iletelim, bundan sonrakilerde dikkat edilsin diyerek konunun uzamasını engelledi.

Yorum Yap