Şoförler Tıraş’ta birleşti

Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın 9’uncu Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Mustafa Tıraş, güven tazeledi. Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, genel kurulda yaptığı konuşmasında “Pandemi zaten bütün hesaplarımızı alt üst etti. Şoförler yolcu kapasitesinin yarısı çalıştı. Ekonomideki gelişmelerin hepsi şoförlere yansıdı. Birlik olursak her şey çözülür. Seçimler tekrardan hayırlı olsun” dedi

Şoförler Tıraş’ta birleşti

Şoförler Tıraş’ta birleşti

    Arslanbucak Düğün Salonu’nda yapılan Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın Olağan Genel Kurulu’na Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, oda başkanı Mustafa Tıraş, STK Temsilcileri ve odaya üye şoförler katıldı. Odanın kurucularından olan ve kuruluşundan bugüne kadar başkanlık görevini yapan Mustafa Tıraş, seçime tek listeyle girerek yeniden başkan seçildi. Yönetim kurulu ise Ramazan Kurgan, Turan Akkelle, Nevzat Gürcan, Şerafettin Kaplan, Mesut Kaya ve Mustafa Şahin'den oluştu. 

    Belediye Başkanı Topaloğlu, genel kurulda yaptığı konuşmasında, oda seçimlerinin herkese hayırlı olmasını dileyerek, yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi. Şoförlerin zor bir meslek yaptığına değinen Başkan Topaloğlu, “Şoför arkadaşların yaptığı iş zor bir görev. Pandemi zaten bütün hesaplarımızı alt üst etti. Şoförler yolcu kapasitesinin yarısı çalıştı. Ekonomideki gelişmelerin hepsi şoförlere yansıdı. Birlik olursak her şey çözülür. Seçimler tekrardan hayırlı olsun. Allah yolunuzu açık etsin” diye konuştu.

 

PANDEMİDE SIKINTI BÜYÜK

    Oda Başkanı Tıraş ise uzun yıllardır aynı görevi yapmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi. Pandemi nedeniyle son 2 yıldır sıkıntılı günler geçirdiklerini ifade eden Tıraş, “Taksi ve otobüs şoförleri yarı kapasite ile çalıştı. Servis şoförleri ise 1 sene çalışmadı. Biz hizmet olarak daha kaliteli ve güler yüzlü olmayı hedefliyoruz. Bize her zaman destek olan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür ediyorum. Seçimlerin Kemerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Akdeniz Gerçek Haber Merkezi

 


Yorum Yap