'Uğur Mumcu Özel Ödülü' Hülya Gülbahar'ın

Antalya Barosu tarafından 2007 yılından beri her yıl verilen “Uğur Mumcu Özel Ödülü” bu yıl kadın hareketine uzun yıllardır emek veren Avukat Hülya Gülbahar’a verilecek. Antalya Barosu’ndan yapılan açıklamada, bu yıl 16’ncısı verilen ödülün “Dayanışmaya olan inanç ve kadına yönelik şiddetle mücadele” için verildiği vurgulandı

'Uğur Mumcu Özel Ödülü' Hülya Gülbahar'ın

'Uğur Mumcu Özel Ödülü' Hülya Gülbahar'ın

    Antalya Barosu tarafından verilen 2021 yılı Uğur Mumcu Özel Ödülü, Türkiye Kadın Hareketi aktivistlerinden ve kadına yönelik şiddete karşı mücadelenin öncü isimlerinden Av. Hülya Gülbahar’a verilecek. Anma etkinliği ve ödül töreni 24 Ocak 2022 Pazartesi saat 18.00’da Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.


    Antalya Barosu Başkanlığı tarafından yapılan açıklmaada, “2021 yılı Uğur Mumcu Özel Ödülü, Türkiye Kadın Hareketi Aktivistlerinden ve kadına yönelik şiddete karşı mücadelenin öncü isimlerinden Av. Hülya Gülbahar’a verilecek. Anma etkinliği 24 Ocak 2022 Pazartesi saat 18.00’da Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar Ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır” denildi.

 

Akdeniz Gerçek Haber Merkezi

 

 


Yorum Yap