Tütüncü esnaf turunda

Döşemealtı Yeniköy Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, metal döküm sektöründe faaliyet gösteren işyerinde döküm yaptı.

Tütüncü esnaf turunda

Tütüncü esnaf turunda

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya esnafını ziyaret etme geleneğini sürdürüyor. Akşamları ev ev gezen ve hemşehrilerinin gönül kapılarını aralayan Başkan Tütüncü, gündüzleri de esnafın ekmek teknesini ziyaret ediyor. Belediyeden yapılan açıklamaya göre Döşemealtı Yeniköy Sanayi Sitesini de ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sanayi esnafla kucaklaştı. Başkan Tütüncü’ye Döşemealtı Yeniköy Sanayi Sitesi ziyaretinde AKP Döşemealtı İlçe Başkanı Bekir Kıvrım ile Antalya Korkutelililer Dernek Başkanı Adnan İmirgi de eşlik etti.

BAŞKAN TEZGAHA GEÇTİ

Sanayi esnafının istek ve taleplerini yerinde dinleyen Başkan Tütüncü, Dökümcü Musa Uzun’u da ziyaret etti. 1400 derecede pişirilen metalin dökme işlemine yardım eden Tütüncü, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde bazı firmalara da ziyarette bulundu. AOSB firma ziyaretinde çalışanlara kolaylıklar diledi, firma yöneticileriyle üretim alanlarını gezdi. Belediye Meclis Üyesi Ramazan Çakır ile Altınova bölgesindeki bazı firmaları ve Altınova esnafını da ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Haber Merkezi

 

 

 


Yorum Yap