“Amacımız Türkiye”

DEVA Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı ve yönetimi, DEVA Partisi Antalya İl Başkan Yardımcısı Latif Fidan, CHP mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. DEVA Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Özlem Arlıer, “Herkes liderlik hırsını, siyasi başarısını bir kenara bırakarak bu yola girdi. Herkesin amacı refah bir Türkiye’ye ulaşmak. Karşılıklı işbirliği içinde bu işin üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz” dedi.

“Amacımız Türkiye”

“Amacımız Türkiye”

Mahalli buluşmalarının artması gerektiğini belirten DEVA Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Özlem Arlıer, “Bu tablo beni çok umutlandırdı. Biz yeni kurulan bir parti olarak teşkilatlanma aşamasında sizlere göre daha başlangıç seviyesindeyiz. Buradaki birlik beraberlik bizim için çok değerli. Hepimiz demokrasinin yeniden yeşermesi adına bu yola girdik. Bu ülke toprakları kolay kazanılmadı. Bir şekilde mücadele etmek lazım. Bunu da ancak birlikte sağlayabiliriz. Herkes liderlik hırsını siyasi başarısını bir kenara bırakarak bu yola girdi. İşbirliği içinde bu işin üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz” dedi.

“İTTİFAK İKTİDARI GETİRECEK”

DEVA Partisi Antalya İl Başkan Yardımcısı Latif Fidan, “Bizim siyasete girmemizin asıl sebebi yönetimin ülkeyi getirdiği nokta. İnsanların gitgide kötüleşen bir durumu var. Dolayısıyla bir kan değişikliği gerekiyor. Demokratik anlamda Antalya zaman zaman hükümete gerekli dersi veriyor. Bunu tüm Türkiye’ye yaymamız lazım. İnşallah bu 6’lı ittifakla yayacağız. Birleşerek, görüşmeleri sıklaştırarak daha iyi atılımlar yapmamız gerekiyor. İttifak iktidarı getirecek” diye konuştu.

“ÖNÜMÜZDE KİMSE DURAMAYACAK”

CHP Muratpaşa Soğuksu Mahalli Temsilcisi Hüseyin Erşin de “DEVA Partisi’nin ilçe başkanı ve yönetimi geldikleri için çok mutlu olduk. Yukarıda ittifak varsa tabanda da ittifakın olması lazım. Biz de bunları gerçekleştirmeyi çalışıyoruz. 11 Ağustos’ta aşure etkinliğimiz var 6’lı ittifakın içerisindeki tüm il ve ilçe yönetimlerini davet ettim. Biz de artık yerelde bu birlikteliği sağlarsak önümüzde kimse duramayacak” dedi.

Arda KIR

 


Yorum Yap