Hüseyin Taşören ‘Rüzgarı’

Adalet Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Hüseyin Taşören ve yönetimi, saha çalışmalarını hızlandırdı. Başkan Hüseyin Taşören, Antalya’nın 16 ilçesinde kongrelerini tamamlayarak teşkilatlandıklarını belirtti.

Hüseyin Taşören ‘Rüzgarı’

Hüseyin Taşören ‘Rüzgarı’

Siyasi partileri tek tek ziyaret eden, Başkan Hüseyin Taşören, “Türkiye’nin yarınları için çalışıyoruz” açıklamasını yaptı.

Antalya’da ki sivil toplum kuruluşlarını ve odaları ziyaret ederek Antalya’nın sorunlarını yerinde dinleyen Başkan Taşören, geçtiğimiz günlerde, Adalet Birlik Partisi Antalya Teşkilatı ile birlikte, Döşemealtı’nın Çığlık Beldesi’nde fidan dikerek hatıra ormanı oluşturdu. Orman yangınlarına dikkat çeken Başkan Taşören, “Orman yangınları ülkenin akciğerini yok ediyor. Diktiğimiz fidanlar yeşerip ormana dönüşecek” dedi.


Adalet Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Hüseyin Taşören, Antalya Valisi Ersin Yazıcı ile görüştü.Adalet Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Hüseyin Taşören, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve STK İlişkiler Başkanı Burak Akburak ile bir araya geldi.Adalet Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Hüseyin Taşören , Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile gündemi değerlendirdi. Adalet Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Hüseyin Taşören , Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt ile bir araya geldi.Adalet Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Hüseyin Taşören, Gelecek Partisi Genel Başkanı ve Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüştü.Adalet Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Hüseyin Taşören, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek ile bir araya geldi.Adalet Birlik Partisi Antalya Teşkilatı, Döşemealtı’nın Çığlık Beldesi’nde hatıra ormanı için fidan dikti.Adalet Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Hüseyin Taşören, minik dostlara solunum cihazı ve  akülü araba desteği sağlayarak “maddi imkanları el vermeyen bir çok aileler çocuklarına daha rahat bir hayat sağlayabilecekleri medical cihazları maalesef alamıyorlar.  Bu durumda bir çok çocuğumuz var hepimiz bir olup onlara umut olmalıyız”dedi.

HABER MERKEZİ


Yorum Yap