Güle güle Necip Nugay

 • Cengizhan Gököz

  Cengizhan Gököz Yazı Arşivi
  14 Aralık 2015 /   2323 Okunma

  Güle güle Necip Nugay

  Bugünkü köşe yazımı Rus uçağını düşürülmesi sonucu Erdoğan-Putin arasında süren laf düellosu ve diplomasi yerine karşılıklı restleşme sonucu oluşan ekonomik ve siyasi alanda uğradığımız zarar ve yıkıntıları ayrıntıları ile açıklamaya ayırmıştım.

         Yanlış dış politika uygulamaları ve özellikle Suriye konusundaki ısrarlı yanlışlıkların; henüz belirlenemeyen ve telafisi imkansız zararlarını hep birlikte yaşayacağız

          Ekonomide iç politikada dış politikada adalette velhasıl devlet yönetiminde gösterilen büyük acizliğe rağmen bu iktidara oy veren %49 buçuk seçmen Ülkemize yaşattığı bu acıların vicdan azabı ile kahrolacak.

           Her şeye rağmen hayat sürmekte ve acıları en yakınımızda yaşamaktayız. Cumartesi günü vefat haberini aldığım değerli kardeşim Necip Nugay ın üzüntüsü ile yazmaktayım

           Antalya nın altın çocuğu olarak 1970 li yıllarda tüm Antalyalıların gönlüne taht kuran Necip Nugay artık aramızda değil.Onun güzel sesinden Türk sanat Müziği nağmelerini duyamayacağız 

          Ancak Necip Nugay Antalya musiki severleri başta olmak üzere Tüm Antalyalıların gönlünde yaşatılacak çünkü o bir Antalya sevdalısı bir Antalyalı dostu idi.

            Sayın Filiz Cesur ve Bülent Kantarcıların önderliğinde oluşturulan ‘Antalya Dostları’ gurubunun da önemli katılımcılarından olan Necip Nugay kültür ve sanat alanında Antalya kent belleğinin bir parçası olarak yaşayacaktır.

            30 Mayıs 2015 Antalya dostları gecesine de güzel ses ve performansı ile büyük katkı veren Necip Nugayı rahmetle anıyor ve oğlu Onur Nugay başta olmak üzere kendisi gibi sanatçı kardeşi Hakkı Nugay olmak üzere tüm ailesine ve Antalya dostlarına velhasıl tüm Antalyalılara başsağlığı diliyorum.

  Saygılarımla..

   

                                                                                                       AV CENGİZHAN GÖKÖZ   

   


Yorum Yap