Ekmek Teknesini Yaktı!

Ekmek Teknesini Yaktı!

Ekmek teknesini yaktı!

Artık para kazanamadığını ve ailesini geçindiremediğini belirten bir minibüs esnafı Varsak’ta aracını benzin dökerek yaktı. İsmini açıklamayan esnaf, Kaç aydır evime para götüremez oldum. Umarım yetkililer bu şekilde sesimizi duyarlar” dedi.

 

 

 

BENZİN DÖKEREK YAKTI

Antalya’nın Kepez İlçesinde bir ulaşım esnafı, artık para kazanamadığını ve ailesini geçindiremediğini belirterek aracını benzin dökerek yaktı. Varsak Mahallesi’nde bulunan otobüs ve minibüs depolama alanının hemen karşısındaki boş alanda aracını yakan esnaf, çevredeki ulaşım esnafının ve vatandaşların şaşkın bakışları arasında olay yerinden uzaklaştı. Olay yerine çok kısa sürede gelen itfaiye yangını kısa sürede söndürdü.

 

EVİME PARA GÖTÜREMEZ OLDUM

İsmini açıklamak istemeyen esnaf, aracını yaktıktan sonra yaptığı açıklamada minibüs esnafının son bir yıldır para kazanamadığını belirterek, “Lanet olsun böyle işe de böyle patrona da. Araçlarımız çok az sefere çıkıyordu. Ayrıca yetkililer minibüs esnafına müşterinin çok az olduğu hatları veriyorlar. Böyle olunca para kazanamaz olduk. Kaç aydır evime para götüremez oldum. Umarım yetkililer bu şekilde sesimizi duyarlar” diyerek tepki gösterdi.(Kubilay ELDEMİRCİ)

 


Yorum Yap